Možnosti platby

 
PLATEBNÍ BRÁNA SHOTETPAY - ZDARMA

Pohodlné zaplacení pomocí platební brány ShoptetPay umožňuje platbu jak platební kartou tak i bankovním tlačítkem a nebo pomocí Apple Pay. Všeobecné obchodní podmínky platební brány ShoptetPay naleznete zde.

 
 
PLATBA PŘEDEM – PROFORMA - ZDARMA
 

Pro platbu převodem máte možnost využít následující účet:

FioBanka 2702427526/2010
 

Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude Vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platbě uvést. Variabilní symbol je vždy číslo Vaší objednávky ! Špatně zadané číslo objednávky bude mít za následek nespárování platby a prodloužení či zrušení Vaší objednávky. V tomto případě nás vždy kontaktujte.

 

Informace o stavu Vaší objednávky budete mít k dispozici po přihlášení do Vašeho účtu a také Vás budeme informovat na Vaši mailovou adresu.

 
QR KÓD

Snadnější a rychlejší vyplnění platebního příkazu v mobilní bankovní aplikaci. Už nemusíte přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje. Kód stačí vyfotit chytrým telefonem a platební příkaz se vyplní automaticky. QR kód naleznete ve Vaší objednávce. A to ve Vašem e-mailu nebo ve Vašem uživatelském účtě.

 

DOBÍRKOU

Zaplaťte za zboží pohodlně až při převzetí zásilky.